УСПІШНИЙ ВИСТУП ДРОГОБИЦЬКИХ ПІАНІСТІВ У КИЄВІ
   Від 17 до 23 травня в Києві проходив інструментальний конкурс (солісти, ансамблі, оркестри) – Третій міжнародний фестиваль мистецтв для дітей та молоді «Арт Преміум». Відбувався він на сценах Будинку вчених та Ліцею міжнародних відносин і відзначився чисельністю учасників, адже молодих виконавців-інструменталістів різних вікових категорій від 7 до 25 років було понад три сотні. Цьогоріч вони з’їхалися до Києва з різних куточків України – Луганська, Донецька, Житомира, Дніпропетровська, Харкова, Чернігова, Черкас, Запоріжжя, Ізмаїлу й столиці, а також Білорусії, В’єтнаму і Китаю.

   Відрадно, що наш край успішно представили студенти музично-педагогічного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, фортепіанний ансамбль – Роман Хрипун (клас доцента Олександри Німилович) і Уляна Конарська (клас доцента Людомира Філоненка).

   Варто зазначити, що до поважного журі конкурсу інструментальної музики (фортепіано) входили: професор Національної музичної академії ім.П.Чайковського Людмила Пруднікова (голова), завідувач кафедри камерного ансамблю, професор Білоруської державної академії музики Галина Нєкрасова, голова оргкомітету фестивалю, директор Київської дитячої музичної школи №28 Світлана Сухомлинова і директор конкурсу «Арт Преміум-2011» Володимир Соболєв.

   Вихованці музично-педагогічного факультету Уляна Конарська і Роман Хрипун вразили цікавою програмою, яскравим і водночас витонченим ансамблевим виконанням. Вони здобули почесне друге місце у конкурсних випробуваннях (першого місця присуджено не було), ставши переможцями цього молодіжного форуму в номінації «Фортепіанний дует».

   Змагання проводились за номінаціями: фортепіано (солісти), ансамблі, струнні (скрипка, віолончель), арфа і камерні ансамблі, духові та ударні інструменти й ансамблі, народні інструменти. У цьому році було введено нову номінацію «Фортепіано з оркестром», і виконавці грали у супроводі Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України під орудою диригента Миколи Лисенка. Завершився конкурс гала-концертом переможців, який відбувся у Маріїнському парку.

   Конкурсна програма і виступ наших студентів залишили незабутні враження, радісні моменти спілкування, позитивні емоції, естетичну насолоду, урочисті і величні переживання, наснагу, примноження виконавського досвіду, які спонукають до подальшої творчої праці.

 

Катерина ТИМИК,

магістр педагогічної освіти,

концертмейстер кафедри музичного виховання і диригування

ДДПУ імені І.Франка

(03 чер 2011)Создан 03 фев 2012