МЕМОРІАЛЬНА ДОШКА РОМАНА СОРОКИ НА МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ № 2
   Історія Дрогобицької дитячої музичної школи №2 нерозривно пов’язана з життям і діяльністю її колишнього директора Романа Івановича Сороки, заслуженого працівника культури України, який 19 серпня минулого року трагічно відійшов у Вічність. За його ініціативи на початку 80-их років минулого століття школа стала до ладу. В 1982 році він обійняв посаду директора, на якій пропрацював 27 років. Сам формував колектив, підбирав викладачів, робив набір маленьких музикантів. А ще Роман Іванович очолював оркестр народних інструментів. Керував камерним оркестром. Заснував оркестр баяністів-акордеоністів, який неодноразово був лауреатом республіканських і обласних конкурсів.
    У п’ятницю, 27 серпня нинішнього року, у школі №2 відбулось відкриття меморіальної дошки з нагоди річниці смерті Р.І.Сороки. Отець Тарас Кобиринко освятив меморіальну дошку, яку на пожертву колективу школи виготовили і облаштували на стіні при вході. Згодом перед присутніми виступили нинішній директор дитячої музичної школи №2 Роман Кіца, заступник директора Дрогобицького музичного училища ім. В.Барвінського Роман Кабало, голова об’єднаної профспілки працівників культури Любов Рубан, заступник начальника відділу культури та мистецтв виконкому Дрогобицької міськради Галина Клепач, почесний голова проводу Конгресу Українських Націоналістів Дрогобиччини, депутат міськради IV демократичного скликання Тарас Метик. У своїх виступах вони наголошували, що Роман Сорока зробив чималий внесок у розвиток дитячого мистецтва, вихованні юних музикантів Дрогобиччини, дбав про розвій маленьких талантів.
    У концертному залі музичної школи відбувся концерт, присвячений пам’яті Р.Сороки. У ньому взяли участь викладачі школи: тріо бандуристів (керівник Оксана Роман), струнний квартет (керівник Ярослав Шепіта), оркестр народних інструментів.


Тарас РУСИН

(07 вер 2010)Обновлен 03 фев 2012. Создан 02 фев 2012